GÜRÜLTÜDEN KORUNMA

3M Optime PTL Barete Takilabilir Kulaklik

Tim İş Güvenliği 

* + KDV

Sizi arayarak daha detaylı bilgi vermemizi ister misiniz?

Hemen İletişime Geçin 

Açıklama

  • Baret Eklentisi opsiyonu. Peltor™ Optime™ Bas Dinle Kulaklık, bir pasif bir de elektronik taraf içeren bir "Elektronik pasif" kulaklıktır - artık kup kaldırmak yok. Dinlemek için sadece düğmeye basın, kulak koruyucu açılarak iletişime izin verecektir.
  • Pasif İşitme Koruyucularının manuel dinleme fonksiyonlu yepyeni bir serisi mevcuttur. Tasarımı hem basit hem de akılcıdır - kabuğun üzerindeki bir düğmeye basmak, yalıtımı azaltıp konuşmaları takip edebilmenizi sağlar. Bu durum, çalışma alanlarında karşılaşılan en güçlü ihtiyaç olan, bir kulakta son derece güçlü bir pasif işitme koruyucu bulundurma ve işitme kaybı riskini önleme için çalışma arkadaşlarıyla kupları kulaktan çıkarmadan veya kaldırmadan iletişim kurabilme ihtiyacına dikkat çekmektedir. Elektronik fonksiyon, 30 saniye sonra otomatik olarak kapanır ve daha erken kapanması gerekirse manuel olarak da ayarlanabilir. Barete monte edilebilir, ve hijyen kiti mevcuttur. Aynı zamanda görünür metal parçaları olmayan elektrik geçirmeyen model ve yol yapımı, havalimanları veya diğer yüksek riskli alanlarda çalışırken işitme koruması giymeye ve yüksek görünürlüğe ihtiyaç duyan işçiler için Hi-Viz yeşil model mevcuttur.

Teknik Özellikler

  • Koruma Tipi : Barete Monte Edilen Kulaklıklar
  • Hafifletme Seviyesi (SNR) : 29dB
  • Koruma Aralığı : 94dB(A) - 105dB(A)
  • Working Environment : Genel Endüstriyel Kullanım Temel iletişim gereksinimi Devamlı / Uzun süreli ses maruziyeti Kirli/tozlu ortam Aralıklı / Kısa süreli ses maruziyeti Kirleticilerin varlığı / Kirleticilerle çalışma

© 2016 TİM İŞ GÜVENLİĞİ | Tüm Hakları Saklıdır.
UYARI: Bu sitedeki tüm çalışmalar 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasası kapsamındadır.